';

Ganer

Polecany
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
Udostepnij
Tagged in
Opis
Tworzyliśmy wizerunek tej firmy od podstaw. Wszystkie realizacje, które Państwo oglądają są naszego autorstwa i wpisują się w wizerunek miejsca z kompleksową obsługą mechaniczną. Szeroki zakres usług tej firmy to wyzwanie dla każdej agencji reklamowej, ponieważ mamy tu odczynienie z kilkoma różnymi grupami docelowymi na jednym nośniku. Wymaga to niesamowitej elastyczności grafika i kreatywności copyrightera. Aby zachować spójność zaprojektowaliśmy również wygląd stacji benzynowej i budynków funkcyjnych.
Opinia klienta

„Współpracuję z Agencją Bigno od ponad dwóch lat. Z powierzonych jej zadań w zakresie opracowania logotypu i hasła, folderów, wizytówek, kalendarzy, zaprojektowania i wdrożenia witryny www oraz wielu innych Agencja Reklamowa Bingo wywiązała się solidnie, profesjonalnie i terminowo, wykazując duże doświadczenie oraz ciekawe pomysły marketingowe. (…)
Z ogromną przyjemnością i satysfakcją polecamy Agencję Bingo wszystkim firmom, które poszukują kreatywnego i rzetelnego partnera w biznesie.”

Zakres prac

Wykonaliśmy dwie platformy online sklep internetowy i stronę www. Stworzyliśmy szereg materiałów drukowanych: kalendarze, ulotki, wizytówki, biuwary, teczki, papier firmowy, karty rabatowe. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy elementy reklamy zewnętrznej takie jak reklama na samochodach, bannery, logotypy przestrzenne w siedzibie. Szereg gadżetów reklamowych takich jak kubki termiczne, ramki pod tablice rejestracyjne, krówki reklamowe, zapachy samochodowe, długopisy czy kalendarze książkowe.