';

Sangaz

Polecany
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
Udostepnij
Tagged in
Opis
Firma Sangaz ugruntowaną pozycją na rynku poprzez wieloletnią działalność poprosiła nas o rebranding. Ponieważ Klientowi zależało na częściowym zachowaniu starego wizerunku wykorzystaliśmy dotychczasowe kolory i element słońca w logotypie. Reszta identyfikacji została przygotowana w podobnym tonie. Wszystkie projekty zostały przygotowane w dialogu graficznym z nowym serwisem firmy, gdzie w bardzo rozbudowanej formie została przedstawiona oferta przedsiębiorstwa. Klient zadbał o swój wizerunek w każdym detalu, dlatego projekty zostały wykonane nawet w zakresie stopek mailowych.
Opinia klienta

Firma Bingo jako jedyna zaczęła rozmawiać z nami o celach i potrzebach grupy docelowej, skupiając się na tym, aby prowadzone przez nas działania reklamowe realizowały ustalone wcześniej założenia. Niewątpliwie jest to nowa jakość reklamy w naszym mieście a firma ta zasługuje na wyrazy uznania przez wzgląd na jej profesjonalizm i zaangażowanie w sukces sprzedażowy Klienta. Materiały reklamowe zaprojektowane przez Agencje wyróżniają się ciekawym designem i świeżym spojrzeniem, a dowodem na to była reakcja nowych Klientów, którzy byli żywo zainteresowani ofertą naszej firmy.

Zakres prac

Nowy serwis online z pełną ofertą firmy. Lifting logotypu i nowa identyfikacja wizualna obejmująca projekty wizytówek, teczek, papierów firmowych i ulotek reklamowych.